PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=295304}

Narodzenie

The Nativity Story
6,8 2 918
ocen
6,8 10 1 2918
Narodzenie
powrót do forum filmu Narodzenie

A mnie się podobał

ocenił(a) film na 8

Film jakiś inny niż wszystkie. Z ciekawą perspektywą małżeństwa Maryji i Józefa. Oglądałam go na religii, i nie żałuję. Dodatkowo zawiera śmieszne sytuacje, które tak rzadko spotykam w filmach o tematyce religijnej.

ocenił(a) film na 10
Fragaria

Tak. Też uważam, i napiszę to ponownie, tym razem w tym roku i tutaj ;)
że film mi się podobał. Wspaniale przekazuje klimat tamtych czasów, w sposób piękny i zarazem realistyczny. Oprócz tego wprowadza w klimat świąt Bożego Narodzenia.

P.s: Może zdarzy się w końcu jakiś cud, w tym polskim -ponoć- katolickim kraju, że telewizja publiczna wyświetli ten film np. w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia?
Co poniekąd wydaje się dość prawdopodobne, mimo wszystko, bo politykierom rządzącym niesłychanie teraz potrzebny jest poklask i klaka, czyli t.zw. public relation, a zarazem... dalszy, statystyczny "wzrost popularności" w społeczeństwie. A do tego niewątpliwie wyświetlenie tego filmu mogłoby się przyczynić.
Wyemitowanie tego filmu np. w Wigilię czy w 1-szy dzień Świąt - to byłby niewątpliwie cud tego rządu współczesnego, i to cud wcale nie mniemany tylko, jak inne /rzekome/. ;-)

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
komentarz

Jednak cuda się zdarzają:D
Co prawda dopiero po roku, ale jednak
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones